27 червня 2022 року здобувачі освіти навчальних груп №34, 35 успішно склали Державну кваліфікаційну атестацію, показали свої теоретичні та практичні знання, уміння та навички, які вони здобули під час навчання в стінах нашого закладу. За результатами ДКА всім здобувачам освіти присвоєно кваліфікацію “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії “А2″)”.
Бажаємо наснаги в майбутній трудовій діяльності!
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2022/06/290815582_433379358635868_8885681276537138716_n.jpg)