Щорічно 21 лютого в рамках тижня української мови та літератури в Грицівському ВПУ № 38 відзначається Міжнародний день рідної мови. З нагоди свята викладач Катерина Дзьобань провела годину спілкування “Мова – серце народу”,
наголосивши на тому, що мова – це коштовний скарб нашого народу, важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Також у фоє навчального закладу організовані тематичні виставки книг і плакатів.
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2022/02/274057179_355541939752944_2037909161382821641_n.jpg)