З метою розвитку юнацького баскетболу, популяризації фізичної культури і спорту як важливої складової у формуванні здорового способу життя, 09.12.2021 року на базі Грицівського вищого професійного училища №38 відбулась товариська зустріч з баскетболу. У змаганнях взяли участь команда Грицівського ВПУ №38 та збірна команда Грицівського ліцею.
Змагання проведено у цікавій та напруженій боротьбі, учасники продемонстрували свої спортивні здібності.
За результатами змагань з рахунком 46 – 33 перемогу святкували господарі.
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/266728614_313762380597567_9084345943394434123_n.jpg)