6.12.2017 День Збройних сил України – це свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.
До Дня Збройних Сил України з метою патріотичного виховання підростаючого покоління в Грицівському ВПУ №38 було проведено ряд заходів.
Для учнів були організовані військово-патріотичні змагання. У цих змаганнях учасники показали гарні результати із фізичної підготовки.
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/264931314_312646524042486_7371952619277716911_n.jpg)