9 листопада українці в усьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – “День української писемності та мови”. Воно символічно пов’язане із вшануванням пам’яті преподобного Нестора Літописця – послідовника творців слов’янської писемності – Кирила та Мефодія, автора ” Повісті минулих літ “.
За традицією, працівники Грицівського ВПУ – 38 долучились до написання XXI Радіодиктанту національної єдності “Слідом за пам’яттю”, для здобувачів освіти була проведена онлайн – вікторина “Нас єднає мова” та фотоквест “Кмітливий мовознавець”. Бібліотекар закладу підготувала тематичну виставку художньої та науково – публіцистичної літератури “Плекаймо рідну мову”
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2021/11/255764081_295934329047039_4987652844918707690_n.jpg)