Небеса блакитні Сяють з глибини, А пшеничні й житні Мерехтять лани. Образ цей не зблідне, Хоч минуть жнива. Це знамено рідне – Злото й синява. Прапор наш, як літо, В сонці майорить. По долині – жито, По горі – блакить.
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2021/08/239913305_247852997188506_7441391758156587449_n.jpg)
Небеса блакитні Сяють з глибини, А пшеничні й житні Мерехтять лани. Образ цей не зблідне, Хоч минуть жнива. Це знамено рідне – Злото й синява. Прапор наш, як літо, В сонці майорить. По долині – жито, По горі – блакить.
Thank you for your upload