26.06.2021 року в Грицівському ВПУ №38 відбувся випуск. Дипломи кваліфікованого робітника та свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти отримали 73 випускники, дипломи молодшого спеціаліста – 36 випускників.
Привітати випускників зі святом завітали поважні гості: ПАВЛИШИНА СВІТЛАНА АНДРІЇВНА – депутат обласної ради, ПОЛІЩУК МАРИНА АНДРІЇВНА – голова Грицівської селищної ради, ЦВІРКУН ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА – керівник Шепетівського відділенням ПАТ КБ «Приватбанк», ТРАЧУК ЛАРИСА ВОЛОДИМИРІВНА – депутат Грицівської ОТГ, ПРЯДКО СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ – представник групи компаній «ВІТАГРО».
В урочистій атмосфері відбулось вручення дипломів. Кращих здобувачів освіти було відзначено грамотами, а їхніх батьків – подяками.
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2021/06/207640375_215509230422883_66168591187003358_n.jpg)