День пам’яті та примирення (8 травня) і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня) – це, без сумніву, надзвичайно важливі дати для Українського народу.
Працівники та здобувачі освіти Грицівського ВПУ №38 вшановували пам’ять загиблих, покладаючи квіти до «Братської могили жертв фашизму», стели воїнам-афганцям, меморіальних дощок воїнам АТО.
Дякуємо Вам за життя… За мирне небо в нас над головою!
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2021/05/183736809_185099440130529_1523112939948948709_n.jpg)