З 1 лютого по 5 лютого 2020 року в Грицівському ВПУ №38 проходив тиждень «Економічних дисциплін» під керівництвом викладача Швед Валентини Олександрівни. На протязі тижня здобувачі освіти закладу мали можливість ознайомитись з виставкою рекомендованої до вивчення літератури, цікавими фактами економіки України , історією виникнення та існування грошей .
В рамках проведення тижня відбулася цікава олімпіада з предмету «Економіка та організація аграрного виробництва», конкурс «Найкмітливіший »,де здобувачі освіти розв’язували кросворди на економічну тематику, практичне заняття з предмету «Основи бухгалтерського обліку» на тему : «Заповнення особистих та службових документів», тренінг «Планування власного бюджету та бюджету сім’ї».
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2021/02/149543488_827125877877389_1272704272502812540_n.jpg)