5 грудня світова громадськість відзначає Міжнародний день волонтера. Досить часто вони ризикують своїм життям, беручи участь у ліквідації наслідків глобальних катастроф та природних катаклізмів.
Саме завдяки українським волонтерам, їхній шляхетній жертовності, активній громадянській позиції та фанатичній відданості справі Україна вистояла й зберегла незалежність. Тому здобувачі освіти Грицівського ВПУ – 38 висловлюють глибоку шану для вас, волонтери.
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2020/12/131103311_107924127848061_4937121596815780225_n.jpg)