3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Цей день не є святом, а покликаний привернути увагу суспільства до проблем людей з особливими потребами, до захисту їхніх прав та гідності.
У Грицівському ВПУ – 38 проведено години спілкування «Дивіться на нас як на рівних», « Відкрий серце для добра» та дискусію «Зрозуміти іншого», оформлено інформаційні виставки «Ми є рівні», «Сила духу що вражає».
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2020/12/130463073_107092114597929_462722817931143601_n.jpg)