20.04.2017р. відбулася перевірка стану дотримання та виконання вимог законодавства з питань цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки. Перевірку провів начальник Шепетівського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Федоровський В.П.
Був проведений інструктаж з цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки з працівниками училища та учнями, які проживають в гуртожитку. Інструктаж провів: начальник Шепетівського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Федоровський В.П.
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/52384299-1024x576.jpg)