Сьогодні відбулася друга практична частина майстер-класу “Онлайн-дошка Padlet. Нові можливості для викладачів”. Педагоги створювали персональні онлайн-дошки, використовуючи різні ресурси сервісу, та розміщували їх у власних блогах.
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/001-8.jpg)
Сьогодні відбулася друга практична частина майстер-класу “Онлайн-дошка Padlet. Нові можливості для викладачів”. Педагоги створювали персональні онлайн-дошки, використовуючи різні ресурси сервісу, та розміщували їх у власних блогах.
Thank you for your upload