05 грудня у нашому закладі відбувся випуск кваліфікованих робітників групи №10. Дорогу в самостійне, доросле життя отримав 21 молодий, перспективний юнак, готовий розбудовувати та покращувати економіку, добробут нашої держави
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/001-3.jpg)
05 грудня у нашому закладі відбувся випуск кваліфікованих робітників групи №10. Дорогу в самостійне, доросле життя отримав 21 молодий, перспективний юнак, готовий розбудовувати та покращувати економіку, добробут нашої держави
Thank you for your upload