В рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» в групі № 31 було проведено акцію «Ці долоньки ніколи не вдарять. Наші долоньки проти насилля!
» на знак протесту проти зла та несправедливості у всьому світі
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2023/11/001-2.jpg)
В рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» в групі № 31 було проведено акцію «Ці долоньки ніколи не вдарять. Наші долоньки проти насилля!
» на знак протесту проти зла та несправедливості у всьому світі
Thank you for your upload