Вітаємо здобувачку освіти ІІІ курсу Андрійчук Діану та її наставницю Зінаїду Щирук з ІІ місцем у другому етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!!! Зичимо натхнення і творчих злетів у майбутньому!
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2023/11/001.jpg)
Вітаємо здобувачку освіти ІІІ курсу Андрійчук Діану та її наставницю Зінаїду Щирук з ІІ місцем у другому етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!!! Зичимо натхнення і творчих злетів у майбутньому!
Thank you for your upload