Здобувачі освіти Грицівського ВПУ №38 взяли участь в XІV Всеукраїнському онлайн-конкурсі з українознавства «ПАТРІОТ» на автентичній платформі Центру творчих ініціатив «Clever». Завдання були креативні та цікаві. З нетерпінням чекаємо результатів.
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2023/11/001.png)
Здобувачі освіти Грицівського ВПУ №38 взяли участь в XІV Всеукраїнському онлайн-конкурсі з українознавства «ПАТРІОТ» на автентичній платформі Центру творчих ініціатив «Clever». Завдання були креативні та цікаві. З нетерпінням чекаємо результатів.
Thank you for your upload