Пекар — важлива та потрібна професія. Ця професія завжди була і залишається почесною у нашому суспільстві. Без хліба немає життя! І пекарі пишаються тим, що результат їх праці — теплий, ароматний, рум’яний. Пекарі працюють на різних підприємствах хлібопекарської промисловості: хлібозаводах, в пекарнях, а також на підприємствах громадського харчування, що мають цехи по випічці хлібобулочних виробів. Ця професія поширена по всієї території регіону, як у місті, так і в селах.
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2023/05/345589337_1549554402202085_7066475087831431039_n.jpg)