Завершився І етап ХІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей ” – 2023. Наші здобувачі освіти проявили не лише вміння красиво малювати, а й продемонстрували знання з охорони праці.
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2023/02/001-7.jpg)
Завершився І етап ХІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей ” – 2023. Наші здобувачі освіти проявили не лише вміння красиво малювати, а й продемонстрували знання з охорони праці.
Thank you for your upload