Вітаємо здобувачів освіти І курсу Грицівського ВПУ № 38 Рахімова Михайла та Живодьорову Діану, їхніх керівників з І місцем у Всеукраїнському дистанційному творчому конкурсі “Сувенір ЗАХИСНИКОВІ”. Зичимо подальших творчих здобутків!!!!
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2023/02/321746323_1127928984546111_8198875576433353268_n.jpg)
Вітаємо здобувачів освіти І курсу Грицівського ВПУ № 38 Рахімова Михайла та Живодьорову Діану, їхніх керівників з І місцем у Всеукраїнському дистанційному творчому конкурсі “Сувенір ЗАХИСНИКОВІ”. Зичимо подальших творчих здобутків!!!!
Thank you for your upload