Із 17 по 21 жовтня у нашому навчальному закладі проходить тиждень професії «Кухар; тістороб; пекар». До нього заздалегідь готувались пекарі-першокурсники. Разом із наставником, майстром виробничого навчання Валентиною ЯЩУК, вони напекли різноманітних смаколиків для благодійного ярмарку в підтримку ЗСУ та пригощали усіх запашною кавою із побажаннями. Вилучені кошти з продажу запашної випічки будуть передані нашим воїнам-землякам. До благодійного заходу долучилися представники Національної поліції, ДСНС та Червоного Хреста.
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/311661988_508611837779286_749918464429231330_n.jpg)