У рамках предметного тижня «Кухар; тістороб; пекар» здобувачі освіти навчальних груп №33, №52 взяли участь у цікавому, пізнавальному, оригінальному кулінарному квесті «Кмітливий кухар», який підготувала викладач спеціальних дисциплін Олена Васільєва-Гаврилюк. Команди весело та дружнього виконували завдання квесту, визначали обрядові страви української кухні , розпізнавали продукти за дотиком
та смаком, відгадували назви спеції та круп.
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/311474211_508629954444141_7811830002254629147_n.jpg)