Одержання стійких урожаїв і збільшення виробництва зерна – одне з найважливіших завдань сільського господарства нашої країни.
Від того, як пройдуть осінньо–польові роботи, залежить урожай наступного року. Під керівництвом директора Олександра Івановича Зарудзея стартувала посівна кампанія і в Грицівському ВПУ №38. Майстри виробничого навчання та учні групи №10 провели дискування стерні, культивацію перед посівом та посів озимої пшениці з одночасним внесенням міндобрива.
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/2021/10/243987907_271920688115070_4726820010003444273_n.jpg)