Вітаємо здобувачку освіти ІІ курсу Катерину Козак та її керівника Світлану Дубину з перемогою у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі “Новорічний сувенір”
Зичимо творчих злетів у майбутньому!!!
![](https://vpu38.km.ua/wp-content/uploads/assets/Вітаємо-переможців.jpg)
Вітаємо здобувачку освіти ІІ курсу Катерину Козак та її керівника Світлану Дубину з перемогою у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі “Новорічний сувенір”
Зичимо творчих злетів у майбутньому!!!
Thank you for your upload